Zeugma Söve

Pencere Söve Çeşitleri ve Fiyatları

Söve modelleri ve fiyatları özel dizayn ve özel ölçü olarak ta üretilebildiği gibi standart detaylı katalog ürünü olarak ta imal edilebilmektedir. söve başlı başına bir ürün kategorisi olmasına rağmen, şantiye çevrelerinde denizlik, kat silmesi, saçak profilleri, payanda, söve taçları, köşe taşları gibi ürünlerde söve ürünleri olarak adlandırılmaktadır.

Yeni Söve Modelleri
Ürün yelpazemizde 30 yeni söve modelleri mevcuttur. EURO ve DOLAR kurlarındaki dalgalanma söve modelleri ve fiyatları amacıyla direk tesir eden bir unsurdur.

Köşe Söve Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak köşe söve modelleri çok çok rağbet görmektedir, bilhassa İstanbul söve firmaları değişik modeller ve seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere bütün ülkemize hizmet vermektedirler.

Geldiğimiz nokta söve türlerine baktığımızda ülkemizde en iyi söve modellerini bizlerle bir araya getiren firmaların başında Zeugma Söve ilk sıralarda yer almaktadır. Kendine has ürettiği söve tipleri ile en çok tercih edilen firma özelliğini taşıyan Zeugma söve süratli ve teknoloji alt yapısı ile çalışmalarına devam etmektedir, müşterilerinin internet üzerinden söve modelleri ile ilgili gereksinimlerini ön planda tutarak söve modelleri internet sitesini yayına alarak sık sık güncel dış cephe söve çeşitleri ile ilgili verileri paylaşmaktadır.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Zeugma söve ürünleri yapıların mimarisine uygun tüm estetik kaygıları giderebilecek özelliktedir

YUKARI